Piżama Day
wtorek, 22 marca 2011 14:30

11 marca w naszej szkole odbyła się kolejna edycja dnia tematycznego. Po entuzjastycznym przyjęciu pierwszego tego typu przedsięwzięcia, jakim był „Dzień dresa” w ubiegłym roku spośród wielu kolejnych propozycji wybór padł na tą najbardziej atrakcyjną. Tym sposobem w piątek odbył się „Piżama Day”. Każdy tego dnia został zaproszony do zabawy, w której miał ubrać coś z nocnego stroju. Głównym celem „imprezy” było przełamanie rutyny i sprawdzenie, kto potrafi dobrze się bawić i przełamać stereotypy. Od samego rana wszystkie damskie toalety pękały w szwach! To właśnie w nich dziewczyny robiły się na zaspane bóstwa. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele po raz kolejny nie zawiedli- większość z nich postanowiła dobrze się bawić i przyszła przebrana. Nagrodą dla najliczniej ucharakteryzowanej klasy było wyjście w dowolnie wybranym przez siebie terminie do kina.

Zdjęcia z imprezy znajdują się w galerii.

 
Projekt POEZJA
wtorek, 11 stycznia 2011 11:51

W  ramach  projektu  „POEZJA”

w środę, 12.01.2011, o godzinie 11.00 w sali teatralnej odbędzie się spotkanie  skierowane do osób piszących.. Rozmowę na temat tworzenia poprowadzi Monika Barczewska, a gościem specjalnym będzie  TOMASZ LIPSKI

 
Projekt POEZJA
środa, 08 grudnia 2010 13:02

PROJEKT  „ POEZJA”

Od listopada trwają próby do nowej akcji artystycznej w XX LO. Do tekstów napisanych przez uczniów klas pierwszych i drugich zostanie zaimprowizowana muzyka. Do słów i dźwięków zostaną dodane obrazy. Będą one tworzone na rzutniku  w czasie trwania recytacji. Zaimprowizowana muzyka instrumentalna będzie wykonywana przez  ludzi z naszego liceum.

 
Laureatka
środa, 08 grudnia 2010 11:28

Z przyjemnością pragniemy poinformować,

że uczennica klasy III d

 Anna Dziemianko 

została laureatką konkursu "Europa - Wiedza - Kultura".

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

                         

 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 następna > ostatnia >>

Strona 10 z 10