Absolwenci 97
poniedziałek, 01 września 2014 18:00

1996/1997

Klasa IV A
wychowawca klas Waldemar Waluk

1

Karolina

Chmurzyńska

2

Bogdan

Fryszkowski

3

Małgorzata

Głuszek

4

Artur

Grabowski

5

Krzysztof

Grzesiak

6

Małgorzata

Kiełbasa

7

Agnieszka

Kłopotowska

8

Dorota

Kłysewicz

9

Michał

Kowalski

10

Katarzyna

Leśniewska

11

Aleksandra

Mańkowska

12

Bożena

Maślak

13

Marcin

Pruszak

14

Agnieszka

Sic

15

Honorata

Skrzek

16

Andrzej

Snarski

17

Andrzej

Sprzenski

18

Magdalena

Ślusarczyk

19

Magdalena

Urbańska

20

Marcin

Ustowski

21

Magdalena

Wesołowska

22

Tomasz

Wincełowicz

23

Sebastian

Wiśniewski

24

Sylwia

Witocha

Klasa IV B
wychowawca klasy Alicja Hoppe

1

Wojciech

Czernous

2

Jakub

Głombiowski

3

Wojciech

Gostomski

4

Marek

Hallmann

5

Paweł

Hryniewicz

6

Przemysław

Iwan

7

Paweł

Jaskulski

8

Anna

Kaczmarczyk

9

Marcin

Kaźmierski

10

Przemysław

Koc

11

Michał

Kruminia-Łozowski

12

Robert

Kruszewski

13

Andrzej

Lipniewicz

14

Piotr

Olitkowski

15

Michał

Płaszczewski

16

Marek

Romik

17

Krzysztof

Samaszko

18

Marcin

Strąkowski

19

Jaromir

Waluszewski

20

Robert

Wilke

21

Adam

Wysocki

Klasa IV C
wychowawca klasy Liliana Kubiak

1

Magdalena

Babińska

2

Magda

Bukowska

3

Anna

Burska

4

Łukasz

Dziadosz

5

Artur

Gajowniczek

6

Łukasz

Galle

7

Lidia

Gardzina

8

Maciej

Huk

9

Bartosz

Jabłoński

10

Justyna

Janicka

11

Krzysztof

Jarzyński

12

Marek

Kliniewski

13

Żaneta

Kolibczyńska

14

Sebastian

Kondracki

15

Dariusz

Kreft

16

Paweł

Kuźma

17

Anna

Lewna

18

Laura

Libelt

19

Krystian

Müller

20

Sabina

Obieziuk

21

Marcin

Piotrowski

22

Monika

Płotka

23

Marek

Słomiński

24

Adam

Soszka

25

Karolina

Szajnóg

26

Grażyna

Weiss

27

Monika

Zielińska

28

Jakub

Zygmunt

29

Krzysztof

Zygmunt

30

Anna

Żmijewska

Klasa IV D
wychowawca klasy Henryk Dołasiński

1

Anna

Brodecka


Maciej

Dąbrowski

3

Sebastian

Drapiński

4

Agnieszka

Dziewanowska

5

Ewa

Kamińska

6

Angelika

Karolewska

7

Magdalena

Kempka

8

Benigna

Konieczna

9

Adam

Korzeniewski

10

Michał

Kosiński

11

Grzegorz

Kraśnicki

12

Anna

Kreft

13

Anna

Kruszczyńska

14

Iwona

Kubsik

15

Beata

Maciejczyk

16

Agnieszka

Makowska

17

Dorota

Mączka

18

Agnieszka

Nakończy

19

Adam

Osik

20

Tomasz

Osowski

21

Agnieszka

Ostrowska

22

Małgorzata

Parnowska

23

Magdalena

Saganowska

24

Joanna

Skrzypiec

25

Anna

Spychalska

26

Wojciech

Stróżyk

27

Magdalena

Stryjewska

28

Beata

Trebus

29

Patrycja

Trzoska

30

Wioletta

Wentowska

31

Sławomir

Wielich

Klasa IV E
wychowawca klasy Małgorzata Traczuk

1

Adrianna

Bastian

2

Justyna

Dobkowska

3

Aleksandra

Garbacka

4

Joanna

Gdaniec

5

Jolanta

Glińska

6

Dagmara

Gostkowska

7

Paulina

Jarmułkowicz

8

Agnieszka

Judzińska

9

Edyta

Klik

10

Justyna

Kopczewska

11

Aleksandra

Lademann

12

Aneta

Lupińska

13

Katarzyna

Łazuta

14

Anna

Michalik

15

Sylwia

Murawska

16

Joanna

Oniszczuk

17

Anna

Pojmaj

18

Hanna

Pozorska

19

Dominika

Roszek

20

Monika

Rusiecka

21

Monika

Stanisławczyk

22

Olimpia

Struzik

23

Izabela

Wojnicz

24

Iwona

Zawada